Pomóż starszym i samotnym w naszej parafii!

Ogłaszamy zbiórkę i wyjątkową akcję: Pomoc dla Seniora! Miarą człowieczeństwa i chrześcijaństwa jest dbanie o osoby starsze i samotne w szczególności w „jesieni” ich życia. Właśnie wtedy potrzebują wiele wsparcia, obecności drugiego człowieka oraz opieki w domu.

Potrzeby takie zauważamy również w naszej piskiej parafii ewangelickiej, jest coraz więcej osób potrzebujących, samotnych w podeszłym wielu, którzy wymagają opieki w domu. Pomocy w tych najbardziej podstawowych czynnościach życiowych lub po prostu obecności i rozmowy.

Ewangelickie Stowarzyszenie Betel działające przy naszej parafii uruchomiło specjalne konto, gdzie można dokonywać darowizn (które również podlegają odliczeniu od podatku). Z całego serca prosimy o pomoc i wsparcie naszego projektu: „Pomoc dla Seniora”.

 

Ewangelickie Stowarzyszenie Betel

pl. Daszyńskiego 12A

12-200 Pisz

KRS: 0000373147

 

Konto PLN: 21 1600 1462 1885 2786 4000 0001

Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe – Pomoc dla Seniora