O Zmartwychwstały...

Alleluja! Chrystus Pan wstał z martwych dla po swych mękach twardych… słowa tej pieśni obwieszczają nam wspaniałą nowinę o zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. Wielkanoc jest świętem triumfu życia nad śmiercią, w Wielkanocy Chrystus dał nam nowe życie i nową nadzieję! Jakże bardzo nam dzisiaj potrzebną.

W tym świątecznym czasie jesteśmy w domach wraz z najbliższymi, może wielu w tym roku zabraknie przy wielkanocnym stole, może nie tak sobie planowaliśmy święta. Jednakże nie może zabraknąć radosnej wieści: Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie Pan zmartwychwstał!

Droga siostro i barcie, drogi piski ewangeliku, sympatyku naszej parafii oraz drodzy czytelnicy naszej strony internetowej. Dzisiaj do wszystkich was pragnę nieść życzenia Bożego błogosławieństwa. Niechaj miłosierny Bóg, który dał nam nowe życie w zmartwychwstałym Jezusie Chrystusie, da nam siły, zdrowie i nową nadzieję na lepsze jutro. Trwajmy w Bogu i mimo ograniczeń i przeciwności nie traćmy Go sprzed oczu. Nastał nam czas przeradosny wierni więc pląsajcie. Zmartwychwstanie Bożej wiosny pieśnią przywitajcie!

ks. Marcin Pysz, Rada Parafialna oraz p. Bartłomiej Polok.