Nabożeństwo w Wejsunach - 03 maja 2020 r.

Zgodnie z zaleceniem Biskupa Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego w RP pragnę z wielką radością poinformować, że w niedzielę Jubilate – Radośnie wysławiajcie Boga… 03 maja 2020 r. chcemy spotkać się na wspólnym nabożeństwie w kościele ewangelickim w Wejsunach.

Nabożeństwo rozpocznie się o godz 10:00 i będzie to nabożeństwo Słowa Bożego połączone ze Spowiedzią. Niestety jeszcze nie będziemy przystępowali do Komunii Świętej.

Nabożeństwo odbędzie się z poszanowanie aktualnych przepisów państwowych. Na dzień dzisiejszy (zachowując 15 mkw na osobę) w kościele ewangelickim w Wejsunach może wziąć udział w nabożeństwie 20 osób. Z góry serdecznie przepraszamy, że musimy dokładnie pilnować liczby osób uczestniczących w nabożeństwie. Podczas nabożeństwa obowiązywały będą maseczki oraz miejsca zostaną wyznaczone przez wyłożenie Śpiewnika Ewangelickiego i uprzejmie prosimy zasiadać tylko i wyłącznie przed wyznaczonym śpiewnikami.

Nabożeństwa w kaplicach w Piszu, Białej Piskiej i Ełku zostają nadal zawieszone!

Te wszystkie tzw. utrudnienia nic nie znaczą wobec tego, że będziemy mogli razem się modlić w naszym ukochanym kościele w Wejsunach. 

ks. Marcin Pysz