UWAGA!! Zmiana planu nabożeństw od 18.10 br.

W związku z niepokojącym rozwojem pandemii w naszym kraju oraz z wzrastającymi zakażeniami na terenie Powiatu Piskiego, Rada Parafialna podjęła decyzję o zawieszeniu nabożeństw w kaplicach w Piszu i w Ełku. Nabożeństwa będą się odbywały w kościele w Wejsunach, gdzie możemy w sposób bardzo bezpieczny organizować nabożeństwa.

Zapraszamy do kościoła w Wejsunach w każdą niedzielę o godz. 10:00.

Ponadto można obejrzeć nabożeństwa w TVP3 w każdą niedziele o godz. 15:50.

Niniejsza decyzja została podjęta do odwołania. Najmocniej przepraszamy naszych parafian i sympatyków za utrudnienia, ale przede wszystkim musimy mieć na względzie bezpieczeństwo i zdrowie naszych parafian, w szczególności tych w najwyższej grupie ryzyka. 

Prosimy o regularne śledzenie aktualnego planu nabożeństw na stronie internetowej naszej parafii…

Niechaj miłosierny Bóg ma nas w swojej opiece i niechaj prowadzi nas w tym trudnym czasie. Zostańcie w zdrowiu!

ks. Marcin Pysz