Wypoczynku nadszedł czas...

Mazury to piękne miejsce na wypoczynek. Mimo tak wspaniałych możliwości parafia nasza funkcjonuje bez zmian. Kancelaria parafialna oraz wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego są otwarte w stałych godzinach 09:00 – 15:00. Do dyspozycji pozostają nasi duszpasterze.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą parafią oraz do udziału w niedzielnych nabożeństwach.

 

Ks. Marcin Pysz: 502 620 934

Ks. Bartłomiej Polok: 519 472 406

Kancelaria parafialna: 790 763 777

Biuletyn Parafialny: Piski Ewangelik

Nabożeństwa na żywo: Kanał parafii na YouTube

Zwiedzanie kościoła w Wejsunach: pon. – sob. w godz.: 10:00 – 16:00, witryna kościoła

Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego: zarezerwuj sprzęt

 

Wszystkim wypoczywającym naszym parafianom życzymy wiele Bożego błogosławieństwa, dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Uważajcie na siebie i pamiętajmy, że czas pandemii nadal trwa… dbajmy o siebie i o swoich bliskich. Zdrowia i radości!