Pomoc dla ośrodka w Kętrzynie na finiszu!

Parafia nasza oraz Ewangelickie Stowarzyszenie Betel przygotowuje się do przekazania pomocy dla Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Kętrzynie. Zgodnie z zapotrzebowaniem zakupiliśmy: suszarki do ubrań (pionowe i poziome) łącznie 21 szt, ubrania dla małych dzieci (łącznie 160 szt.), pampersy (14 250 szt), smoczki (60 szt), krem na odparzenia (40 szt.).

Wszystkie dokumenty i pisma zostały wysłane do Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG w Kętrzynie. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu będziemy mogli wysłać naszego busa, aby wszystko przekazać potrzebującym dzieciom.

Łączna wartość zakupionej pomocy to: 15 196,08 zł

W tym miejscu jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. Dziękujemy wszystkim duchownym ewangelickim Diecezji Mazurskiej na czele z bp. Pawłem Hause, za pomoc i przychylność podczas organizacji pomocy. Dziękujemy Diakonii Polskiej za pomoc i przekazaną dotację. Przede wszystkim dziękujemy Wam, drogie Siostry i Bracia za okazaną pomoc i przekazanie funduszy podczas zbiórki, kolejny raz okazaliście wielkie serce, otwarte na potrzeby ludzi potrzebujących. Serdecznie dziękujmy za wpłaconą każdą złotówkę!