Robimy stroiki dla seniorów!

W dniu 06.12 br. w naszej parafii rozpoczęliśmy nową cudowną tradycję, coroczne wykonywanie stroików dla seniorów. Akcja zebrała wielu naszych parafian i sympatyków, którzy poświęcili czas i talent na wykonanie stroików świątecznych, które ubogacą domy i mieszkania naszych parafialnych seniorów.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, każdy parafianin który ukończył 75 lat otrzymuje od parafii świąteczne wsparcie i w tym roku dodatkowo otrzyma stroik świąteczny. Akcja stroików powstała z inicjatywy pani pastorowej Lilianny Pysz. W naszej parafii mamy 21 seniorów oraz osób niepełnosprawnych, które otrzymają pomoc. 

Stroików mamy więcej, dlatego zapraszamy do zakupu stroików w parafii w Piszu. Cały dochód zostanie przeznaczony na pracę z dziećmi w ramach szkółki niedzielnej! Koszt stroika: 30 zł – to PROMOCJA 😁 aktualna tylko do 24.12.2023 😁

Stroiki były robione w atmosferze świątecznej, kolędy, pyszny kołacz śliwkowy, pierniczki oraz zimowa herbata ubogaciły ten wyjątkowy roboczy czas.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc, za każdy dar rzeczowy, materiałowy i wielki talent.