Kolejne Serce Pomocy

Już kolejny raz serce na nakrętki, które znajduje się przez naszą parafią ewangelicką w Piszu zapełniło się po brzegi. Jak co roku przekazujemy zebrane nakrętki na cel charytatywny jakim jest pomoc dla Marcelinki.

Łącznie 12 worków nakrętek przekazaliśmy do Komendy Powiatowej Policji w Pisz, skąd dalej trafi do wspólnej akcji organizowanej przez st. asp. Adama Trzonkowskiego.  

Dziękujemy naszym pracownikom paniom Alli, Julicie, Monice oraz panu Marcinowi za sprawne opróżnienie serca pomocy i przygotowanie do transportu.

Niestety w związku ze zmianami przepisów nie będziemy mogli już zbierać nakrętek, aktualnie szukamy pomysłu na wykorzystanie naszego pięknego serca z różą Lutra, które stoi przed naszą parafią, a które wykonała dla nas i podarowała pani Halina Wilińska z Mrągowa.

Dodaj komentarz