Święto Parafialne 2017

Już w tradycji piskiej parafii ewangelickiej jest świętowanie w trzecią niedzielę sierpnia. 20.08 przeżywaliśmy tegoroczne Święto Parafialne w Wejsunach połączone z Jubileuszem Konfirmacji oraz uroczystością Chrztu Świętego. Nowym członkiem naszej parafii został Karol Metelski. Zaś wśród jubilatów konfirmacji znaleźli się: Kwaśniewska Edyta – Kamienna Konfirmacja, Zieziulewicz Katarzyna – Kamienna Konfirmacja, Prusinowska Hildegarda – Żelazna Konfirmacja, Śliwka Ingeborg – Żelazna Konfirmacja, Macoch Heida – Diamentowa Konfirmacja, Redzko Karol – Diamentowa Konfirmacja, Redzko Krystyna – Szmaragdowa Konfirmacja. Podczas uroczystego nabożeństwa kazanie wygłosił ks. ppor. Dawid Banach z Suwałk. W nabożeństwie wzięli udział parafianie z całej naszej parafii, byli również obecni byli mieszkańcy Powiatu Piskiego oraz pracownicy ŚDS w Piszu i PŚDS w Białej Piskiej wraz z rodzinami. Podczas nabożeństwa zostały przygotowane zajęcia animacyjne dla dzieci i młodzieży przez p. Małgorzatę Kisiałę, którą dzielnie wspierał nasz praktykant p. Bogusław Sebesta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu świątecznego nabożeństwa oraz pikniku parafialnego, który odbył się w ogrodzie przy kościele w Wejsunach.