Nagraliśmy! Zapraszamy do obejrzenia!!!

W dniu 10 lipca br. w kościele w Wejsunach o godz. 17:00 rozpoczęła się rejestracja nabożeństwa luterańskiego przez TVP3. Niniejsze nagranie organizowała Redakcja Ekumeniczna TVP. W nagraniu poza liczną grupa pracowników TVP3 oddział Łódź, wzięło udział 45 parafian. W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, w szczególności dziękujemy za wspaniały i zaangażowany śpiew!! Serdecznie dziękujemy za wasz udział, drodzy parafianie!!! Cieszymy się, że zawsze możemy na was liczyć!

W szczególności chcemy podziękować całej obsłudze i realizatorom nagrania z TVP3 oddział w Łodzi, dziękujemy osobą funkcyjnym podczas nabożeństwa: p. Agnieszce Redzko – organistce naszej parafii, pp. Bernardowi Kapteinie i Szymonowi Tyrnie – lektorom, duchownym naszej parafii za przygotowanie i poprowadzenie nabożeństwa, p. Manfredowi Dendzie za przygotowanie i przekazanie kwiatów na to wyjątkowe nabożeństwo, ponadto wszystkim, który pomogli przygotować kościół i obejście do tego wyjątkowego wydarzenia.

Nabożeństwo zostanie wyemitowane w TVP3 w niedzielę 12 lipca 2020 r. o godz 15:45