Koncert w Wejsunach

W dniu 19 czerwca br. w kościele ewangelickiem w Wejsunach odbył się kolejny koncert z cyklu „Z klasyką przez Polskę”, którego organizatorem był Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Podczas koncertu wysłuchaliśmy utwory muzyki klasycznej w opracowaniu na obój oraz gitarę.

Koncert wykonali znakomici muzycy oraz nauczyciele akademiccy prof. sztuki muzycznej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie Arkadiusz Krupa oraz  prof. sztuki muzycznej Akademii Muzycznej im. Pendereckiego w Krakowie Michał Nagy.

Dodaj komentarz